Prodej Money S3

Přehled nabízených kompletů Money S3 – ceny uvedeny s DPH

  • Money S3 Mini – komplet určený pro firmy, které vedou pouze Daňovou evidenci bez skladů a mzdové agendy.

Cena: 2 369,- Kč

  • Money S3 Market – komplet určený především pro vedení agend malých prodejen, obsahuje daňovou evidenci a skladové hospodářství.
Cena: 5 939,- Kč
  • Money S3 Business – řešení pro firmy, které vedou Daňovou evidenci se sklady a mzdovou agendou do 10-ti zaměstnanců. Komplet je možné rozšířit o modul mezd pro neomezený počet zaměstnanců.

Cena: 9 509,- Kč

  • Money S3 Office – komplet určený pro společnost, která účtuje v podvojném účetnictví bez skladů a zpracovává mzdy maximálně 10-ti zaměstnanců. Komplet je možné rozšířit o modul mezd pro neomezený počet zaměstnanců.
Cena: 9 509,- Kč
  • Money S3 Premium – komplet určený pro společnosti, které vedou veškerou ekonomickou agendu v podvojném účetnictví včetně skladů (typ A nebo B) a mezd pro neomezený počet zaměstnanců.
Cena: 14 269,- Kč

Zvýhodněné verze omezené množstvím zpracovávaných dat

  • Money S3 Start – bezplatná verze systému, určená především k otestování produktu před nákupem plné verze. Obsahuje všechny moduly, je však omezená počtem záznamů (500 peněžní a účetní deník, 500 skladových dokladů, 200 adres a 15 výplat). Pokud přesáhnete tato omezení, je možné dokoupit vyšší verzi a pokračovat v účtování bez nutnosti nového zadávání dat. Ke stažení zde
  • Money S3 Lite – cenově zvýhodněný komplet určený pro vedení agendy malých firem. Money S3 Lite obsahuje moduly Daňová evidence, Podvojné účetnictví, Sklad B a Personalistika a mzdy. Podstatným omezením je možnost vedení pouze jedné agendy a jednoho skladu a dále omezení záznamů v databázích – Peněžní a účetní deník 3 000zázn., Sklad 2 000zázn., Adresář 1 000zázn. Mzdy pro 3 zaměstnance. Po dosažení hranice omezení, v kterékoliv z uvedených databází, se na všech tiskových výstupech objeví nápis „Neplatné“. V případě překročení limitů je možné zakoupit jakýkoliv neomezený komplet, veškerá data zůstanou zachována. Cena: 4 154,- Kč

Pokud máte o některý z produktů MONEY S3, ozvěte se nám na e-mail : mavo@mavo.eu, nebo na tel : 733 532 300, rádi Vám sdělíme podrobnosti.